2012. évi Kerékpáros Utánpótlás Országúti Bajnokság

A 2012. június 23-án rendezett Kerékpáros Utánpótlás Országúti Bajnokság Kölesden került megrendezésre. A rendezőség a Szekszárdi Kerékpáros SE és a MKSZSZ volt. A verseny rekkenő hőségben a Kölesd-Jánosmajor-Szedres-Medina-Kölesd körpályán került lebonyolításra.

Esemény időpontja: 2012.06.23
2012-06-23

A 2012. június 23-án rendezett Kerékpáros Utánpótlás Országúti Bajnokság Kölesden került megrendezésre. A rendezőség a Szekszárdi Kerékpáros SE és a MKSZSZ volt. A verseny résztvevői azok az MKSZ versenyengedéllyel rendelkező versenyzők voltak, akiket egyesületük szabályosan benevezett és a helyszínen a díjat megfizették.

A verseny rekkenő hőségben a Kölesd-Jánosmajor-Szedres-Medina-Kölesd (29 km) körpályán került lebonyolításra. A regisztráció és a rajtszám átvétele, majd az értékelés a kölesdi Művelődési Házban történt.