Évnyitó az iskolában


A 2018/19-es tanév szeptember 2-án kezdődött a tornacsarnokban tartott tanévnyitó ünnepéllyel.


Esemény időpontja: 2018.09.02
2018-09-07

A 2018/19-es tanév szeptember 2-án kezdődött a tornacsarnokban tartott tanévnyitó ünnepéllyel.

A megjelent szülők, nagyszülők a gyerekekkel közösen hallgatták a himnuszt, majd az elhangzó vers után János Zoltán igazgató köszöntötte a megjelenteket.

Elmondta, hogy az elhúzódó felújítási munkák miatt a kezdés nem éppen ideális, de ezt az iskola nem problémaként, hanem megoldandó feladatként kezeli.

A tanévet 121 tanuló kezdi, a négy javítóvizsgázó közül ketten tettek sikeres vizsgát.
A pedagógusok közül Szűcs István tanár munkahelyet változtatott, új nevelőként Kárász Rózsa, Nagyné Schell Ilona, Babos László és Varga Jánosné csatlakoznak a tantestülethez.

A tanév folyamán a korrepetálás kötelező lesz a kijelölt tanulóknak, de működni fognak a középiskolára előkészítő foglalkozások, és a szabadidő hasznos eltöltésére a szakkörök is.

Kérte a szülőket, hogy a szülői értekezleteken, nyílt napokon, fogadóórákon tartsák az iskolával a kapcsolatot.

Végül eredményes munkát kívánt tanulóknak és tanároknak.
Az ünnepség verssel és a furulyaszakkör fellépésével ért véget.

A tantestület tagjai:

Babos László (óraadó - történelem)
Bakyné Oláh Éva – osztályfőnök
Bierer Zoltán – osztályfőnök
Falkai Gyuláné – osztályfőnök
Horváth Jánosné – osztályfőnök
János Zoltán – igazgató
Kárász Rózsa – (rajz, honismeret, magyar)
Markó Ágnes – osztályfőnök, DÖK vezető tanár
Nagy László – osztályfőnök
Nagyné Schell Ilona – (óraadó – kémia matematika)
Rónai Angyalka –osztályfőnök
Stadler Éva – napközis csoportvezető
Tóth Ferencné – igazgató helyettes, osztályfőnök
Varga Jánosné – (óraadó) napközis csoportvezető
Varga Jánosné – (óraadó) napközis csoportvezető

Az osztályok adatai:

1. Osztály 15 fő Tóth Ferencné
2. Osztály 16 fő Horváth Jánosné
3. Osztály 12 fő Bakyné Oláh Éva
4. Osztály 20 fő Rónai Angyalka
5. Osztály 15 fő Falkai Gyuláné
6. Osztály 16 fő Markó Ágnes
7. Osztály 9 fő Bierer Zoltán
8. Osztály 18fő Nagy László

Tanulócsoportok, csoportvezetők:

1. Csoport 1. osztály Stadler Éva
2. Csoport 2-3 osztály varga Jánosné
3. Csoport 4-5 osztály Nagyné Kincses Katalin
4. Csoport Nagyné Schell Ilona, Horváth Jánosné,
Bakyné Oláh Éva, Markó Ágnes, Falkai Gyuláné





Eseménynaptár

eseménynaptár nagyban